fbpx
knpv_dog

Новий для України кінологічний напрямок – вирощування та підготовка KNPV Dog ( “поліцейських собак”) за програмою Королівської Нідерландської Поліцейської Асоціації (KNPV) розпочали сумісно розвивати у Дніпрі Центр службової кінології VILIS (наш кінологічний підрозділ) та Дресирувальний Центр K-9 Aus Sursko-Litovsk з квітня 2021р. .

KNPV – це Голандська Королівська Асоціація Поліцейських собак. KNPV – єдиний в світі прикладний поліцейський норматив, який має 100-річну історію, і позиціонується як поліцейський.

На службових собак з КНПВ є великий попит у всьому світі.

Собаки асоціації KNPV сьогодні залучаються для фактичної роботи в поліції і можуть бути адаптовані і застосовні для наших реалій.

Відмінності таких собак – дуже широкий діапазон застосування їх у силових структурах та приватних охоронних фірмах.

Новий для України кінологічний напрямок – вирощування та підготовка KNPV Dog (“поліцейських собак”) – є дуже перспективним.

М.М. Візір

Їх використовують в якості патрульних, розшукових та собак-детекторів, а також – для охорони майна і бізнесу у складі власних служб охорони.

Сподіваємось, найближчим часом зможемо забезпечити охоронні компанії професійними помічниками – поліцейськими собаками KNPV Dog.