fbpx

Охорона заводів та будмайданчиків

Союз-Гарантія > Блог > Статті > Охорона заводів та будмайданчиків

Безпека будівельних майданчиків і промислових підприємств здійснюється тільки одним шляхом – комплексною охороною об’єктів. Злагоджена робота всіх передбачених елементів системи охорони забезпечує збереження матеріалів на об’єкті, що будується,

і порядок на промисловому підприємстві. Дійсно ефективну охорону об’єктів в змозі налагодити тільки професіонали.

Охоронна агенція “Союз-Гарантія” пропонує впровадження і реалізацію комплексного рішення щодо забезпечення охорони об’єктів. Для кожного будмайданчика або підприємства рішення підбирається індивідуально.

Доступні технічні системи охорони об’єктів

У кожному конкретному випадку для забезпечення необхідного рівня безпеки розробляється і впроваджується власна система захисту. Система охорони стаціонарних об’єктів може включати в себе огорожі з встановленими на них датчиками, периметральну сигналізацію, охоронно-пожежну сигналізацію в приміщеннях, системи відеоспостереження, системи контролю і управління доступом і інші.  

Також компанія “Союз-Гарантія” надає послуги фізичної охорони об’єктів і патрулювання, послуги з організації та забезпечення діяльності КПП.

Охорона промислових об’єктів

Налагодження системи безпеки на промислових об’єктах – це робота, що вимагає всебічного підходу. Слід подбати про інформаційну безпеку; про те, щоб сторонні не могли проникнути всередину території, а в разі проникнення компетентна служба їх затримала, а також була в стані провести антитерористичні заходи. Крім ризику витоку важливої для виробництва інформації, існують ризики, коли нечесні співробітники спробують винести частину продукції або навіть організувати системний її збут, тим самим обкрадаючи підприємство. Попередження такого роду явищ – завдання служби безпеки. І для успішної реалізації своїх функцій вона працює у співпраці з менеджментом підприємства, а також використовує всі передбачені інструкцією засоби контролю. Охоронна компанія”Союз-Гарантія” організовує повну охорону об’єктів промислового підприємства. Ми виробляємо повний цикл робіт: від монтажу технічних елементів контролю (всіляких датчиків) до щоденної роботи з охорони підприємства.

Причини довірити охорону об’єкта саме компанії «Союз-Гарантія»:

  • комплексний підхід до організації охорони
  • миттєве реагування на сигнал тривоги
  • перевірені треновані бійці
  • досвід фахівців більше 10 років
  • матеріальна відповідальність перед клієнтом

Керівник відділу безпеки компанії А**

Охорона будівельних об’єктів

Основна загроза для будівельних об’єктів – крадіжка будматеріалів і техніки, а також залучення сторонніх осіб з метою саботувати процес будівництва шляхом пошкодження техніки або матеріалів. Саме ці неприємні ситуації попереджає професійна охорона будівельних майданчиків. Причому, слід підкреслити, що довіряти охорону об’єктів, що будуються, варто саме компаніям, які спеціалізуються на охороні і несуть відповідальність за свою діяльність. У той час, як наймані «з вулиці» люди не можуть гарантувати надійність і не несуть ніякої відповідальності.
Довірте охорону будівельних об’єктів та власності компанії “Союз-Гарантія” і забудьте про занепокоєння з приводу свого будівельного майданчика.