fbpx

Пультова охорона для Вас та вашого бізнесу для Вас та вашого бізнесу для Вас та вашого бізнесу

Ми гарантуємо:
захист 24/7/365 прибуття 5-7 хв. обладнання Ajax

Замовити БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Охорона квартир

Охорона будинків

Охорона інших об'єктів

Підключайтеся до пультової охорони та

отримуйте відеокамеру
У ПОДАРУНОК

Отримати консультацію
Варіанти послуг

Охорона квартир

 • цілодобовий моніторинг об’єкта
 • оперативне реагування
 • підключення додаткових методів захисту

Тривожна сигналізація

 • Тривожна сигналізація застосовується в гострих позаштатних ситуація, коли неможливо скористатися звичайними засобами зв’язку (зателефонувати), тому що людина знаходиться на виду у зловмисників.

Пожежна сигналізація та безпека

 • При бажаннічи необхідності, разом
  з установкою пультової охорони для житлового чи нежитлового об’єкта, ви можете замовити організацію системи пожежної сигналізації. 

Персональний GPS-трекер

 • передача сигналу тривоги за допомогою тривожної кнопки
 • визначення по GPS, LBS WiFi місцезнаходження клієнта
 • 24/7 моніторинг

Мобільна тривожна кнопка

 • Брелок, сигнал з  якого поступає на пульт центра мониторінгу через GSM/GPRS канали.

Громадська безпека

 • Послуга для жителів багатоквартирних будинків: це можливість викликати групу швидкого реагування при будь-яких надзвичайних ситуаціях у будинку і поблизу нього.
Замовити консультацію щодо вибору послуги
З чого складається пультова охорона?

Пультова охорона об’єктів – це система безпеки із застосуванням технічних засобів охоронної сигналізації, цілодобовим контролем диспетчера на Пульті централізованого спостереження та, при надходженні сигналу тривоги, виїздом на ваш об’єкт групи швидкого реагування.

Пультова охорона компанії «Союз-Гарантія» включає:

Центр моніторингу
порушень

Пульт Централізованого Спостереження (ПЦС)

Групи швидкого
реагування (ГШР)

Технічну службу забезпечення обладнанням (ТСЗ)

Як здійснюється охорона об'єктів?

При надходженні сигналу тривоги до пульту централізованого спостереження здійснюється виїзд групи швидкого реагування на об’єкт охорони.

Мета — припинення протиправних дій. Якщо є правопорушення – здійснюються заходи по знешкодженню та затриманню, виклик поліції, фіксація пошкоджень. 

Міняй старе обладнання на

нове обладнання
ЗІ ЗНИЖКОЮ

Чому нам довіряють турботу про безпеку квартир,
будинків, дач та інших об'єктів Дніпра

Швидке реагування

Моментальне реагування на сигнал тривоги та максимально швиде прибуття мобільних груп на об'єкт гарантують збереження вашої власності. Це основні складові успіху у Пультовій охороні.

Гарантія збереження майна

Захист майна гарантує симбіоз «Союз-Гарантія» і страхової компанії: при укладенні договору про взяття об'єкта клієнта під охорону ми пропонуємо одночасно укласти договір про страхування.

Консолідація агенцій

Ми долучаємо ресурси партнерів. Парк наших автомобілів: 46+ , з них 6 власних брендованих, партнерські, та ще необмежена кількість таких, які можемо долучити по домовленості. Це одна з наших важливих переваг.

Відгуки наших клієнтів

Александра Бурлакова
Александра Бурлакова
2021-09-27
Охранная компания на голову выше конкурентов, всегда быстро реагируют и предоставляют качественные услуги!
Сергей Ильченко
Сергей Ильченко
2021-08-10
Профессионалы своего дела. Выполнили работу в срок. Рекомендую
Top Digger
Top Digger
2021-06-23
Для охраны складских помещений искали подрядчика по комплексной охране. Выбирали долго, т.к. проект сложный. Эту компанию нашли не сразу. Но в итоге остановились на ней. Технические специалисты на наш взгляд - лучшие в городе Проект выполнен на высочайшем уровне. По ценам согласовано. Начата реализация. Все четко и профессионально . Рекомендуем
Polix Group
Polix Group
2021-06-23
Заказывали установку видеонаблюдения на произв.обьекте. все что заказали - получили в полном объеме и в оговоренные сроки. Консультации на уровне. Руководство довольно.
Anastasiya Minay
Anastasiya Minay
2021-06-22
Пользуюсь этим услугами этой компании 2 года,всем довольна,группа по вызову приезжает быстро,были случаи ложных вызовов ,сотрудники приехали очень быстро,успокоили,вопрос разрешился лояльно.Могу спокойно рекомендовать это агентство всем остальным заинтересованным .Сигнализация надежная
Oleksa Ivlev
Oleksa Ivlev
2021-06-22
Установили всё оборудование за несколько часов, ответили на все интересующие вопросы. Сейчас функционирует всё хорошо, остался доволен. Спасибо за работу!
Oksana Artiushenko
Oksana Artiushenko
2021-06-17
Мне специалисты компании ставили видео домофон в квартиру. Делали и подбор оборудования и установку. Я работой довольна. Все сделали аккуратно. По цене плюс-минус то, что мне называли когда я предварительно интересовалась этим вопросом.
Victoria N
Victoria N
2021-06-15
Имея за плечами горький опыт сотрудничества с охранными компаниями, смело могу сказать, что «Союз-Гарантия» превзошла все ожидания! Последние 2 года наше предприятие сотрудничает с «Союз-Гарантией» - ребята своё дело знают на все 100%. Охранники всегда опрятно одеты, в форменной одежде, пунктуальны и вежливы, на рабочем месте не выпивают. Начальство охраны интересуется их работой, без внимания не оставляют. Заметно, что к подбору персонала руководство компании подходит очень ответственно. Всем коллективом очень довольны и спокойны за сохранность нашего имущества. Рекомендую! 👍🏼
Татьяна Денисова
Татьяна Денисова
2021-06-10
Заказала услуги компании по установке системы охранной сигнализации загородного дома .Мастера приехали вовремя , установили все быстро и качественно. Цены достаточно приятные и не кусаются. Нисколько не пожалела ,что воспользовалась их услугами. Благодарю сотрудников компании за хорошую работу по монтажу охранной сигнализации !!!

Ціни на послуги пультової охорони 

Пакет «Охорона квартири»

Цілодобова охорона квартири технічними засобами охорони (підключення бездротового обладнання) та виїзди групи швидкого реагування по сигналу тривоги.

від 350 грн/міс.
paket-ohorona-ofisy

Пакет «Охорона будинку»

Комплексний захист від проникнення (установка датчиків руху, відкриття та інше обладнання по захисту периметра) і прибуття групи швидкого реагування по сигналу тривоги.

від 400 грн/міс.

Пакет «Охорона офісу»

Цілодобова охорона об'єкта технічними охоронними засобами та виїзд групи швидкого реагування при надходженні сигналу тривоги.

від 450 грн/міс.
БЕЗКОШТОВНИЙ прорахунок
охоронної системи

Що входить до послуги «Пультова охорона»

Цілодобовий моніторинг сигналів тривоги з об'єктів захисту,
в разі потреби - прибуття групи швидкого реагування за лічені хвилини.

Забезпечення комплексного захисту від проникнення.

Можливість SMS-повідомлення власникам квартири у разі спрацювання датчика.

Гарантійне та постгарантійне обслуговування обладнання.

Конфіденційність отриманої інформації.

FAQ

Питання та відповіді

При підключенні квартири на сигналізацію оператори пультової охорони спостерігають за об'єктом. У разі спрацьовування хоча б одного з датчиків, надходить сигнал ТРИВОГА і диспетчер негайно направляє на об'єкт групу швидкого реагування

Послуги Пультової охорони включають: встановлення обладнання та підключення об'єкта до Пульта централізованого спостереження. Цілодобовий моніторинг за цілісністю об'єкта.  У разі потреби (надходження сигналу тривоги) - прибуття на об'єкт групи швидкого реагування. 

Вартість послуги "пультова охорона" залежить від багатьох факторів:

- тип об'єкта (квартира чи підприємство - різниця в об'ємах)
- тип охоронного обладнання (сигналізації) та кількість додаткових датчиків
- віддаленість об'єкту від центрального пульта
- складність і щільність території, що охороняється
- особисті побажання клієнтів

Організація пультової охорони на об'єкті залежить від умов оснащення приміщення, побажань і бюджету замовника. Обладнання для пультової охорони - це звичайна охоронна сигналізація, буває як дротова, так і бездротова. Бездротова сигналізація дозволяє не тягнути проводку і не прив'язуватися до розеток, виглядає естетичніше. Дротова сигналізація - дешевше.

Пультова охорона об'єктів: квартир, будинків, офісів та інш. відрізняється кількістю та комплектацією охоронного обладнання

- цілодобовий режим роботи: на пульт централізованого спостереження сигнали від датчиків надходять миттєво
- можливість роботи в автономному режимі. При відключенні електроенергії пультова охорона переходить на роботу від автономного джерела
- висока ефективність

Швидкість прибуття залежить від місця розташування об'єкта. Нашими фахівцями підбирається найближча до об'єкта група реагування, в більшості випадків швидкість прибуття - до 10 хв.

Час зняття з сигналізації - індивідуальний. Наші фахівці рекомендують ставити мінімальний час зняття. Якщо з якоїсь причини ви не встигли вкластися в цей час, потрібно обов'язково передзвонити на один з пультових номерів і повідомити, що це помилковий виклик, прибуття групи реагування не потрібне.

Наші технічні фахівці виїжджають до Вас, та якщо Ваше обладнання підходить для підключення на наш пульт і правильно встановлено, то ми підключимо Вас безкоштовно.

Почати співпрацю з нами - легко! 

Залиште заявку на нашому сайті, чи зателефонуйте за номером
+38 (067) 005-11-01

Ми відповімо на всі Ваші питання і погодимо зручний час для зустрічі та підключення.

Фахівець проведе розрахунки, укладе договір, спланує та організує проведення монтажних (або інших) робіт.

В узгоджений час монтажна бригада виконає всі необхідні роботи протягом 2-3 годин.

Підключайтеся до пультової охорони та

отримуйте відеокамеру
У ПОДАРУНОК

Отримати консультацію