fbpx

Пожежна сигналізація та безпека

Охоронна агенція “Союз-Гарантія” спільно з партнером, який має Ліцензію на виконання всіх видів робіт протипожежного призначення та пульт спостереження пожежної сигналізації об’єктів, готові надати повний комплекс із забезпечення пожежної безпеки на об’єктах будь-якої складності: у приватних будинках, адміністративних офісах, комерційних будівлях та приміщеннях, на промислових підприємствах, у виробничих цехах та складах.

Комплекс робіт із впровадження системи пожежної безпеки включає: проектування, монтаж, обслуговування та спостереження пожежної сигналізації.

  • проектування
  • монтаж
  • спостереження
  • обслуговування

Підключайтеся до пультової охорони та

отримуйте відеокамеру
У ПОДАРУНОК

Отримати консультацію

Що таке послуга "пожежна охорона"?

Це комплекс заходів, мета яких – своєчасне виявлення ознак пожежі та миттєве сповіщення про них.

Пожежна охорона – це послуга забезпечення пожежної безпеки за допомогою використання системи пожежної сигналізації, елементи обладнання цієї системи реагують на зміну температури повітря на об’єкті, на задимлення, і подають сигнали.

Як ми організовуємо пожежну безпеку?

Для кожного об’єкта розробляється індивідуальний проект встановлення пожежної сигналізації – з урахуванням типу приміщення, його площі, можливих загроз загоряння та інших факторів.

Алгоритм реалізації пожежної безпеки:

  1. Об’єкт обстежується, проводиться консультація замовника та попередній вибір виду обладнання (окремі елементи чи комплекс)
  2. Розробляється індивідуальний план пожежної безпеки
  3. Укладається договір, починається етап підготовки (підготовка проекту, отримання дозвільної документації. отримання експертної оцінки у спеціалізованих органах та ін.)
  4. На об’єкті встановлюється протипожежне обладнання та підключаються системи моніторингу
  5. Після цього прилади-повідомники надсилають дані на спеціальний контрольний прилад, що пересилає сигнал на пульт централізованого спостереження пожежної сигналізації
  6. На ваш об’єкт виїжджає група швидкого реагування
Отримати 1 місяць охорони БЕЗКОШТОВНО

Чому варто убезпечити себе заздалегідь?

Миттєвий сигнал тревоги

ПЦC захищений від перепадів електроенергії та збоїв у роботі інтернету

Найближчий екіпаж

Оператор пульта за 30 секунд відправляє на об'єкт найближчий до нього екіпаж ГШР

Оперативне прибуття

Середній час прибуття ГШР на об'єкт - 5-7 хвилин

FAQ

Питання та відповіді

Для того, чтобы узнать, сколько стоит подключение, стоимость месячной абонплаты и обслуживания кнопки тревожной сигнализации - обратитесь к менеджеру нашей компании. 

БЕЗКОШТОВНИЙ прорахунок
охоронної системи