fbpx

Технічна охорона

Фахівці охоронної компанії “Союз-Гарантія” готові впровадити для вашого об’єкту комплексний технічний захист будь-якого рівня складності.

 1. Організація ефективної системи охорони для вашого приміщення будь-якого розміру та призначення (квартири, котеджу, офісу, магазину, торгового центру, підприємства).
 2. Постійний захист будь-якого вашого приміщення.
 3. Охорона стратегічних об’єктів: промислових підприємств, заводів, складів, портів.
 4. Найновіші технології охорони: застосування сучасного обладнання від провідних європейських виробників охоронних систем.
 5. Супровід послуги: укладання офіційного договору, індивідуальна робота з вашим об’єктом, гнучкий підхід до ціноутворення
 • кваліфікація
 • досвід 
 • команда
 • оперативність
Отримати 1 місяць охорони БЕЗКОШТОВНО

Варіанти послуг

Установка систем відеонагляду

Встановлюємо системи відеоспостереження "під ключ" - врахування побажань клієнта, оцінка площі і ступеня складності об'єкта, вибір та підключення обладнання, налаштування та контроль

Установка сигналізації

Визначаємо найефективніші точки установки сигналізації. Вибираємо та погоджуємо обладнання, монтуємо і підключаємо системи охоронної сигналізації на вашому об'єкті

СКУД (системи контроля управління доступом)

Встановлюємо СКУД: домофони, турнікети та шлагбауми, електромагнітні замки, контролери

Послуги технічної охорони під ключ

Повний комплекс будь-якої з послуг по організації технічної охорони об’єктів включає розробку проекту охоронної системи, монтаж і підключення, а потім обслуговування. А в комплекс застосовуваних технічних засобів охоронних систем входять:

 • системи відеонагляду
 • системи охоронної сигналізації
 • системи електронного контролю управління доступом
 • периметральна сигналізація
 • датчики: руху, відкриття та нахилу
Ми готові забезпечити повну технічну безпеку вашого об’єкта “під ключ” максимально ефективно, і в найкоротші терміни

Володимир Костюк, керівник Техвідділу

Міняй старе обладнання на

нове обладнання
ЗІ ЗНИЖКОЮ

Чому наш технічний захист самий надійний та професійний

Технічні експерти

Кваліфікований персонал технічного відділу, який має багаторічну практику успішного застосування експертних знань, підтверджену відгуками вдячних клієнтів, дозволяє стверджувати, що наші фахівці - кращі в даній області.

Ефективні рішення

Наші ефективні рішення - застосування комбінованої охоронної сигналізації. Для посилення захисту об'єкта технічні засоби декількох охоронних систем або їх елементів ефективно поєднуються і підсилюють ступінь захисту об'єкта

Обладнання і бренди

Застосувуємо обладнання провідних виробників: HIKVISION, Dahua, Ajax, MaxPro, Лунь, JABLOTRON, співпрацюємо з провідними брендами PRAXIS, EVIDENCE, PARTIZAN, Axxon Next, Hunter, Viatec, MBK, Optivision, Gazer, KT & C, Spotter, БАСТІОН

Ціни на послуги технічної охорони 

Установка домофона
від 500 грн
Установка СКД
 • із замком
 • без замка
 • зі “зчитувачами”
 
від 1000 грн
Установка камер відеоспостереження

(з регістратором)

 
від 700 грн
Установка охоронної сигналізації
 • квартира
 • будинок
 • офіс

ХХХХ

від 600 грн

Ціни орієнтовні, для кожного замовлення  виконуємо індивідуальний розрахунок

БЕЗКОШТОВНИЙ прорахунок
охоронної системи

Відгуки наших клієнтів

Александра Бурлакова
Александра Бурлакова
2021-09-27
Охранная компания на голову выше конкурентов, всегда быстро реагируют и предоставляют качественные услуги!
Сергей Ильченко
Сергей Ильченко
2021-08-10
Профессионалы своего дела. Выполнили работу в срок. Рекомендую
Top Digger
Top Digger
2021-06-23
Для охраны складских помещений искали подрядчика по комплексной охране. Выбирали долго, т.к. проект сложный. Эту компанию нашли не сразу. Но в итоге остановились на ней. Технические специалисты на наш взгляд - лучшие в городе Проект выполнен на высочайшем уровне. По ценам согласовано. Начата реализация. Все четко и профессионально . Рекомендуем
Polix Group
Polix Group
2021-06-23
Заказывали установку видеонаблюдения на произв.обьекте. все что заказали - получили в полном объеме и в оговоренные сроки. Консультации на уровне. Руководство довольно.
Anastasiya Minay
Anastasiya Minay
2021-06-22
Пользуюсь этим услугами этой компании 2 года,всем довольна,группа по вызову приезжает быстро,были случаи ложных вызовов ,сотрудники приехали очень быстро,успокоили,вопрос разрешился лояльно.Могу спокойно рекомендовать это агентство всем остальным заинтересованным .Сигнализация надежная
Oleksa Ivlev
Oleksa Ivlev
2021-06-22
Установили всё оборудование за несколько часов, ответили на все интересующие вопросы. Сейчас функционирует всё хорошо, остался доволен. Спасибо за работу!
Oksana Artiushenko
Oksana Artiushenko
2021-06-17
Мне специалисты компании ставили видео домофон в квартиру. Делали и подбор оборудования и установку. Я работой довольна. Все сделали аккуратно. По цене плюс-минус то, что мне называли когда я предварительно интересовалась этим вопросом.
Victoria N
Victoria N
2021-06-15
Имея за плечами горький опыт сотрудничества с охранными компаниями, смело могу сказать, что «Союз-Гарантия» превзошла все ожидания! Последние 2 года наше предприятие сотрудничает с «Союз-Гарантией» - ребята своё дело знают на все 100%. Охранники всегда опрятно одеты, в форменной одежде, пунктуальны и вежливы, на рабочем месте не выпивают. Начальство охраны интересуется их работой, без внимания не оставляют. Заметно, что к подбору персонала руководство компании подходит очень ответственно. Всем коллективом очень довольны и спокойны за сохранность нашего имущества. Рекомендую! 👍🏼
Татьяна Денисова
Татьяна Денисова
2021-06-10
Заказала услуги компании по установке системы охранной сигнализации загородного дома .Мастера приехали вовремя , установили все быстро и качественно. Цены достаточно приятные и не кусаются. Нисколько не пожалела ,что воспользовалась их услугами. Благодарю сотрудников компании за хорошую работу по монтажу охранной сигнализации !!!

FAQ

Питання та відповіді

Основні види: охоронна сигналізація та пожежна сигналізація. Охоронна сигналізація - буває дротова і бездротова.

Установку сигналізації ми здійснюємо безкоштовно, обслуговування входить в щомісячну абонплату - за умови підключення на Пульт централізованого спостереження, а вартість обладнання залежить від бренду виробника і комплектації.

У першу чергу дивіться на досвід і кваліфікацію виконавців, наявність позитивних відгуків теж важлива. Додаткові гарантії успіху установки - вища інженерна освіта фахівців. Ви зрозумієте рівень підходу до виконання замовлення вже на етапі складання технічного завдання. А приватна це фірма або державна - абсолютно не має значення.

Поширені види технічних охоронних засобів:

 • охоронна сигналізація
 • системи відеонагляду
 • тривожна кнопка 
 • пульт відеоспостереження
 • периметральна сигналізація
 • системи контролю та управління доступом
 • захист інформаційних даних
 • GPS моніторинг транспортних засобів
Охорона периметра технічними засобами допомагає попередити про несанкціоноване проникнення зловмисника на територію, що охороняється, а також оповістити охорону про порушника кордонів обгородженої ділянки.
 • Засоби виявлення - технічні засоби, що використовуються для забезпечення охорони периметра та будівель, подають сигнал при спробах злому, проникнення, розбиття, порушення кордонів. Засоби спостереження забезпечують візуальне спостереження в режимі реального часу при використанні інтернету. Встановлюють як охорони периметра, і усередині приміщень.
 • Засоби управління - дозволяють проводити контроль та керування обладнанням на об'єкті.
 • Засоби попередження - звукова, світлова та комбінована техніка, що включається при незаконному проникненны на територію.
 • Засоби протидії, мобільними та стаціонарними засобами, - застосовуються одночасно з різними вказівними та попереджувальними знаками.
 • Засоби контролю доступу -  забезпечують санкціонований доступ на територію, що охороняється, за допомогою систем ідентифікації, кодування, виконання, заборони
 • Засоби, що вирішують додаткові завдання, - всі технічні можливості, за допомогою яких можна підвищити ефективність роботи охоронного обладнання
Замовити консультацію фахівця