fbpx

Установка систем відеоспостереження

Охоронна компанія “Союз-Гарантія” здійснює для мешканців Дніпра встановлення відеоспостереження “під ключ”, будь-якого конструктивного оснащення та рівня складності.

Додатковий сервіс від нашого Техвідділу:

 • консультації
 • установка
 • налаштування
 • гарантії

Підключайтеся до пультової охорони та

отримуйте відеокамеру
У ПОДАРУНОК

Отримати консультацію

Послуги установки систем відеоспостереження

У комплексні послуги “відеоспостереження під ключ” входить:

 • консультації клієнтів,
  з’ясування потреб
 • безкоштовний виїзд на об’єкт для оцінки його площі та ступеня складності
 • проектування та прорахунок проекту системи відеоспостереження
 • складання кошторису на роботи та матеріали
 • постачання та підключення обладнання
 • налаштування системи відеонагляду та контроль її працездатності
 • супутній сервіс.
Отримати 1 місяць охорони БЕЗКОШТОВНО

Чому наші системи відеоспостереження є абсолютно надійними?

Технічні експерти

Кваліфікований персонал технічного відділу, який має багаторічну практику успішного застосування експертних знань, підтверджену відгуками вдячних клієнтів, дозволяє стверджувати, що наші фахівці - кращі в даній області.

Ефективні рішення

Наші ефективні рішення - застосування комбінованої охоронної сигналізації. Для посилення захисту об'єкта технічні засоби декількох охоронних систем або їх елементів ефективно поєднуються і підсилюють ступінь захисту об'єкта

Обладнання і бренди

Застосувуємо обладнання провідних виробників: HIKVISION, Dahua, Ajax, MaxPro, Лунь, JABLOTRON, співпрацюємо з провідними брендами PRAXIS, EVIDENCE, PARTIZAN, Axxon Next, Hunter, Viatec, MBK, Optivision, Gazer, KT & C, Spotter, БАСТІОН

Ціни на послуги Установка відеоспостереження

Пакет “Установка внутрішньої відеокамери”
від 420 грн
Пакет “Установка вуличної відеокамери”
від 600 грн
Пакет “Установка вуличної відеокамери на висоті”
від 840 грн
Пакет “Установка та налаштування відеореєстратора”
від 660 грн
Пакет “Установка блоку живлення відеоспостереження на вулиці”
від 600 грн
Пакет “Установка та налаштування комутатора/маршрутизатора/роутера”
від 460 грн
Пакет “Налаштування доступу на відеореєстратор із комп’ютера, мобільного”
від 540 грн

Ціни орієнтовні, для кожного замовлення  виконуємо індивідуальний розрахунок

Міняй старе обладнання на

нове обладнання
ЗІ ЗНИЖКОЮ

Відгуки наших клієнтів

Александра Бурлакова
Александра Бурлакова
2021-09-27
Охранная компания на голову выше конкурентов, всегда быстро реагируют и предоставляют качественные услуги!
Сергей Ильченко
Сергей Ильченко
2021-08-10
Профессионалы своего дела. Выполнили работу в срок. Рекомендую
Top Digger
Top Digger
2021-06-23
Для охраны складских помещений искали подрядчика по комплексной охране. Выбирали долго, т.к. проект сложный. Эту компанию нашли не сразу. Но в итоге остановились на ней. Технические специалисты на наш взгляд - лучшие в городе Проект выполнен на высочайшем уровне. По ценам согласовано. Начата реализация. Все четко и профессионально . Рекомендуем
Polix Group
Polix Group
2021-06-23
Заказывали установку видеонаблюдения на произв.обьекте. все что заказали - получили в полном объеме и в оговоренные сроки. Консультации на уровне. Руководство довольно.
Anastasiya Minay
Anastasiya Minay
2021-06-22
Пользуюсь этим услугами этой компании 2 года,всем довольна,группа по вызову приезжает быстро,были случаи ложных вызовов ,сотрудники приехали очень быстро,успокоили,вопрос разрешился лояльно.Могу спокойно рекомендовать это агентство всем остальным заинтересованным .Сигнализация надежная
Oleksa Ivlev
Oleksa Ivlev
2021-06-22
Установили всё оборудование за несколько часов, ответили на все интересующие вопросы. Сейчас функционирует всё хорошо, остался доволен. Спасибо за работу!
Oksana Artiushenko
Oksana Artiushenko
2021-06-17
Мне специалисты компании ставили видео домофон в квартиру. Делали и подбор оборудования и установку. Я работой довольна. Все сделали аккуратно. По цене плюс-минус то, что мне называли когда я предварительно интересовалась этим вопросом.
Victoria N
Victoria N
2021-06-15
Имея за плечами горький опыт сотрудничества с охранными компаниями, смело могу сказать, что «Союз-Гарантия» превзошла все ожидания! Последние 2 года наше предприятие сотрудничает с «Союз-Гарантией» - ребята своё дело знают на все 100%. Охранники всегда опрятно одеты, в форменной одежде, пунктуальны и вежливы, на рабочем месте не выпивают. Начальство охраны интересуется их работой, без внимания не оставляют. Заметно, что к подбору персонала руководство компании подходит очень ответственно. Всем коллективом очень довольны и спокойны за сохранность нашего имущества. Рекомендую! 👍🏼
Татьяна Денисова
Татьяна Денисова
2021-06-10
Заказала услуги компании по установке системы охранной сигнализации загородного дома .Мастера приехали вовремя , установили все быстро и качественно. Цены достаточно приятные и не кусаются. Нисколько не пожалела ,что воспользовалась их услугами. Благодарю сотрудников компании за хорошую работу по монтажу охранной сигнализации !!!

FAQ

Питання та відповіді

Єдиного прайсу, як і правил ціноутворення, не буває, тому що кінцева вартість надання послуги залежить від ваших потреб та особливостей вашого об'єкта, ціни обладнання, яке потрібно поставити зі складу або замовити у постачальника, складності робіт та інших складових.

Бюджетний варіант (установка внутрішньої відеокамери) може коштувати від 420 грн.

Відповідно до законодавства України, встановлення та обслуговування прихованих технічних засобів спостереження – аудіо-, відео- та інших, зокрема і відеокамер, не дозволяється, навіть з метою підвищення безпеки вашої фірми. Заборонено також модернізацію офісних систем відеоспостереження під «приховані».

Застосування такого поширеного способу технічної охорони, як відеоспостереження, є доцільним як у бізнесі – розміщення відеокамер в офісах фірм, магазинах, на виробництвах, так і в житті. Чи це буде весь житловий багатоквартирний будинок, чи один під'їзд або окрема квартира, приватний особняк або дача - за допомогою систем відеоспостереження ви завжди зможете знати, що відбувалося за вашої відсутності.

Зазвичай продаж комплекту обладнання, що включає відеокамеру та супутні матеріали та комплектуючі, обов'язково передбачає професійний монтаж та підключення. Адже мало фізично встановити камери – найголовніше – потрібно
правильно настроїти відеосистему. А вам треба надати доступ технічним фахівцям – як усередині кімнати, так і зовні – якщо потрібні вуличні, зовнішні камери на вулиці або офісній будівлі.

Почати співпрацю з нами - легко! 

Залиште заявку на нашому сайті, чи зателефонуйте за номером
+38 (067) 005-11-01

Ми відповімо на всі Ваші питання і погодимо зручний час для зустрічі та підключення.

Фахівець проведе розрахунки, укладе договір, спланує та організує проведення монтажних (або інших) робіт.

В узгоджений час монтажна бригада виконає всі необхідні роботи протягом 2-3 годин.

Замовити консультацію фахівця