fbpx

Охорона об'єктів з собаками

Охоронна компанія “Союз-Гарантія” надає послуги з охорони об’єктів за допомогою використання службових і сторожових собак різних порід. 

Можливі варіанти надання послуг: блокпост сторожового пса, вільна охорона, посилення патруля охорони, патрулювання території і інші.

 • блокпост
 • патрулювання
 • окараулювання
 • посилення патруля
Отримати 1 місяць охорони БЕЗКОШТОВНО

Використання сторожових собак в охороні 

Багаторічний досвід ведення охорони об’єктів зі службовими собаками робить охоронну агенцію “Союз-Гарантія” експертом на ринку фізичної охорони із залученням службових собак.
Пропонуємо послуги різного ступеня складності та різної ціни, в залежності від вашої потреби
 

Застосування службових собак в охороні ефективно на великих будівельних і складських територіях, в логістичних приміщеннях, на автостоянках, на виробничих підприємствах з великою територією.
Як і на присадибних територіях приватних будинків.

Замовити консультацію фахівця

Як здійснюється охорона об'єктів?

Охорона об’єктів службовими собаками – це система безпеки із застосуванням собак службових та сторожових порід, у супровіді підготовлених охоронників та повним забезпеченням процесу.
Правильна організація патрулювання території включає наявність
– професійних кінологів
– підготовлених службових собак
– групи швидкого реагування – ГШР

Чому ми кращі в цьому напрямку

Ціни на "Охорону об'єктів службовими собаками"

Пакет “Блокпост сторожового пса”
від 5000 грн
Пакет “Вільне окараулювання”
від 6000 грн
Пакет Патрулювання території”

(спільно з кінологом/охоронником)

від 40 грн/час
Пакет Посилення патруля охорони”
від 4000 грн

Ціни орієнтовні, розрахунок індивідуальний для кожного замовлення

БЕЗКОШТОВНИЙ прорахунок
охорони

Факти

Декілька фактів про нас

0 +

років досвіду

0 +

захищених об'єктів

0 K

користувачів послуг

0 +

власних охоронців

0 години

цілодобове спостереження

0

власний Пульт ЦС

0 +

парк автотранспорту

0 +

службових собак

Відгуки наших клієнтів

Александра Бурлакова
Александра Бурлакова
2021-09-27
Охранная компания на голову выше конкурентов, всегда быстро реагируют и предоставляют качественные услуги!
Сергей Ильченко
Сергей Ильченко
2021-08-10
Профессионалы своего дела. Выполнили работу в срок. Рекомендую
Top Digger
Top Digger
2021-06-23
Для охраны складских помещений искали подрядчика по комплексной охране. Выбирали долго, т.к. проект сложный. Эту компанию нашли не сразу. Но в итоге остановились на ней. Технические специалисты на наш взгляд - лучшие в городе Проект выполнен на высочайшем уровне. По ценам согласовано. Начата реализация. Все четко и профессионально . Рекомендуем
Polix Group
Polix Group
2021-06-23
Заказывали установку видеонаблюдения на произв.обьекте. все что заказали - получили в полном объеме и в оговоренные сроки. Консультации на уровне. Руководство довольно.
Anastasiya Minay
Anastasiya Minay
2021-06-22
Пользуюсь этим услугами этой компании 2 года,всем довольна,группа по вызову приезжает быстро,были случаи ложных вызовов ,сотрудники приехали очень быстро,успокоили,вопрос разрешился лояльно.Могу спокойно рекомендовать это агентство всем остальным заинтересованным .Сигнализация надежная
Oleksa Ivlev
Oleksa Ivlev
2021-06-22
Установили всё оборудование за несколько часов, ответили на все интересующие вопросы. Сейчас функционирует всё хорошо, остался доволен. Спасибо за работу!
Oksana Artiushenko
Oksana Artiushenko
2021-06-17
Мне специалисты компании ставили видео домофон в квартиру. Делали и подбор оборудования и установку. Я работой довольна. Все сделали аккуратно. По цене плюс-минус то, что мне называли когда я предварительно интересовалась этим вопросом.
Victoria N
Victoria N
2021-06-15
Имея за плечами горький опыт сотрудничества с охранными компаниями, смело могу сказать, что «Союз-Гарантия» превзошла все ожидания! Последние 2 года наше предприятие сотрудничает с «Союз-Гарантией» - ребята своё дело знают на все 100%. Охранники всегда опрятно одеты, в форменной одежде, пунктуальны и вежливы, на рабочем месте не выпивают. Начальство охраны интересуется их работой, без внимания не оставляют. Заметно, что к подбору персонала руководство компании подходит очень ответственно. Всем коллективом очень довольны и спокойны за сохранность нашего имущества. Рекомендую! 👍🏼
Татьяна Денисова
Татьяна Денисова
2021-06-10
Заказала услуги компании по установке системы охранной сигнализации загородного дома .Мастера приехали вовремя , установили все быстро и качественно. Цены достаточно приятные и не кусаются. Нисколько не пожалела ,что воспользовалась их услугами. Благодарю сотрудников компании за хорошую работу по монтажу охранной сигнализации !!!

FAQ

Питання та відповіді

Незважаючи на ускладнення процесу охорони та необхідність навчання службових собак і підготовки професійних кінологів, послуга "Фізична охорона з собаками" не дорожче звичайної фізичної охорони (без застосування собак). Охорона об'єктів надається за єдиним тарифом.

Охорона зі службовими собаками гарантує наступні переваги:
 • додасть вам впевненість у безпеці
 • допоможе запобігти порушення вашого спокою
 • додасть відчуття надійності - адже спеціально навчених собак службових порід неможна підкупити чи обдурити, вони визнають тільки одного господаря, чиї команди виконують беззаперечно
 • підвищить ймовірність повернення вашого майна - навіть в разі, якщо щось буде викрадено, то собаки швидко знайдуть слід, а наші співробітники - порушників, ще до того, як ті сховаються або втечуть
 • вартість охорони зі службовими собаками не дорожче звичайних послуг охорони, без чотириногих помічників

Охорона об'єктів собаками, в залежності від особливостей об'єкта, режиму і методів охорони, може проводитися 5-ма способами:

 1. Блокпост сторожового пса (несення охорони собакою, прив'язаною на поводок). Блокпост розташовується поблизу до охоронюваного об'єкту. Повідець (або ланцюг) підбирається такої довжини, яка дозволить собаці вільно переміщатися по території охоронної зони, і отримувати вільний доступ до вікон і дверей приміщення, що охороняється. Собака має більшу мобільністю, якщо кільце на кінці ланцюга просмикнуте на дріт, натягнутий між двома стовпами на висоті 1-2 метрів, - собака має можливість вільніше переміщатися по території, не залишаючи дозволеної зони.
 2. Стаціонарний ланцюгової пост сторожового пса, або пост глухої прив'язі - те саме, що і в попередньому пункті, але в більш жорстких межах.
 3. Вільне окараулювання (без прив'язі) - можливість абсолютно вільного пересування собаки по території об'єкту, що охороняється. При такому несенні охорони обов'язково необхідна присутність співробітника, який контролює поведінку собаки.
 4. Патрулювання території спільно з кінологом, в супроводі провідника.
 5. Сигнальне оповіщення

Охорона об'єкта з собаками цілодобово, вдень і вночі здійснюється на незахищених ділянках, а також таких що погано проглядаються, в складських приміщеннях, на відкритій місцевості, на масштабних територіях, а також під час проведення масових заходів (для забезпечення безпеки).

Завдяки ідеальному нюху, чудовому зору і чуйному сну чотириногі охоронці безпомилково визначають загрозу, швидко реагують і усувають небезпеку.

Застосування службових собак на об'єктах

 1. Знижує фактори ризику несанкціонованого проникнення на територію з метою псування або розкрадання майна, вчинення протиправних дій. Багато зловмисників бояться собак.
 2. Дозволяє охороні заздалегідь дізнатися про наближення сторонніх, підготуватися.
 3. Дає можливість надійно захистити об'єкт, взятий під охорону, знешкодити зловмисників, утримати їх до приїзду поліції.
 4. Допомагає відстежити переміщення порушників у межах приватної території та за її межами, наздогнати і затримати злочинців.

Найчастіше використовуються німецькі вівчарки, московські сторожові, добермани.

Як отримати послугу:

 • залиште заявку на нашому сайті чи зателефонуйте за номером
  +38 (067) 005-11-01
 • ми відповімо на всі Ваші питання та узгодимо час зустрічі
 • під час зустрічі на вашій території з’ясуємо та погодимо всі деталі
 • з цього моменту Вашу власність будуть охороняти службові собаки

Хочете захист собаками-охоронниками? Залиште заявку!