fbpx

Централізована пультова охорона об’єктів

Союз-Гарантія > Централізована пультова охорона об’єктів

Охоронна компанія “Союз-Гарантія” пропонує підключення системи пультової охорони: ефективну послугу для безпеки квартир, будинків, дач та інших об’єктів Дніпра. 

 • охороняємо 24/7
 • прибуття: 5-7 хвилин
 • захист
 • конфіденційність
диспетчер дежурит на Пульте

Варіанти послуг

Охорона бізнесу та житла

 • цілодобовий моніторинг об'єкта
 • оперативне реагування
 • підключення додаткових методів захисту

Тривожна сигналізація

Тривожна сигналізація застосовується в гострих позаштатних ситуація, коли неможливо скористатися звичайними засобами зв'язку (зателефонувати), тому що людина знаходиться на виду у зловмисників.

Пожежна сигналізація та безпека

При бажаннічи необхідності, разом
з установкою пультової охорони для житлового чи нежитлового об'єкта, ви можете замовити організацію системи пожежної сигналізації. 

Персональний GPS-трекер

 • передача сигналу тривоги за допомогою тривожної кнопки
 • визначення по GPS, LBS WiFi місцезнаходження клієнта
 • 24/7 моніторинг

Мобільна тривожна кнопка

Брелок, сигнал з  якого поступає на пульт центра мониторінгу через GSM/GPRS канали

Гражданська безпека

Послуга для жителів багатоквартирних будинків: це можливість викликати групу швидкого реагування при будь-яких надзвичайних ситуаціях у будинку і поблизу нього

З чого складається пультова охорона?

Пультова охорона об’єктів – це система безпеки із застосуванням технічних засобів охоронної сигналізації, цілодобовим контролем диспетчера на Пульті централізованого спостереження та, при надходженні сигналу тривоги, виїздом на ваш об’єкт групи швидкого реагування.

Пультова охорона компанії “Союз-Гарантія” включає
– центр моніторингу порушень
– Пульт Централізованого Спостереження ПЦС
– групи швидкого реагування – ГШР
– технічну службу забезпечення обладнанням – ТСЗ

Як здійснюється охорона об'єктів?

При надходженні сигналу тривоги до пульту централізованого спостереження здійснюється виїзд групи швидкого реагування на об’єкт охорони.
Мета – припинення протиправних дій. Якщо є правопорушення – здійснюються заходи по знешкодженню та затриманню, виклик поліції, фіксація пошкоджень. 

Залишити заявку

Відправте заявку, щоб отримати безкоштовну консультацію

  Чому нам довіряють турботу про безпеку квартир, будинків, дач та інших об'єктів Дніпра

  Швидке реагування

  Моментальне реагування на сигнал тривоги та максимально швиде прибуття мобільних груп на об'єкт гарантують збереження вашої власності. Це основні складові успіху у Пультовій охороні.

  Гарантія збереження майна

  Захист майна гарантує симбіоз "Союз-Гарантія" і страхової компанії: при укладенні договору про взяття об'єкта клієнта під охорону ми пропонуємо одночасно укласти договір про страхування

  Консолідація агенцій

  Ми долучаємо ресурси партнерів. Парк наших автомобілів: 46 + , з них 6 власних брендованих, партнерські, та ще необмежена кількість таких, які можемо долучити по домовленості. Це одна з наших важливих переваг.

  Ціни на послуги пультової охорони 

  Пакет "Охорона квартири"

  цілодобова охорона квартири технічними засобами охорони (підключення бездротового обладнання) та виїзди групи швидкого реагування по сигналу тривоги.

  Абонплата
  від 350 грн/міс.
  Пакет "Охорона будинку"

  комплексний захист від проникнення (установка датчиків руху, відкриття та інше обладнання по захисту периметра) і прибуття групи швидкого реагування по сигналу тривоги.

  Абонплата
  від 400 грн/міс.
  Пакет "Охорона офісу"

  цілодобова охорона об’єкта технічними охоронними засобами та виїзд групи швидкого реагування при надходженні сигналу тривоги.

  Абонплата
  від 450 грн/міс.

  Що входить до послуги

  Що входить до послуги “Пультова охорона”: цілодобовий моніторинг сигналів тривоги з об’єктів захисту, в разі потреби – прибуття групи швидкого реагування за лічені хвилини. Забезпечення комплексного захисту від проникнення. Монтаж основного охоронного обладнання, при потребі – додаткового. Можливість SMS-повідомлення власникам квартири у разі спрацювання датчика. Гарантійне та постгарантійне обслуговування обладнання. Конфіденційність отриманої інформації
  • 24/7 зв’язок
  • реагування
  • захист
  • конфіденційність

  Відгуки наших клієнтів

  "Пользовалась услугами компании, и осталась полностью довольна: профессионализм сотрудников и внимательное отношение, помощь в подборе оборудования, выполнение обещаний. Все работает, все стало понятно - даже для "чайников") рекомендую! "

  Алла М.

  "Установили всё оборудование за несколько часов, ответили на все интересующие вопросы.
  Сейчас функционирует всё хорошо, остался доволен.
  Спасибо за работу! "

  Oleksa Ivlev

  "Заказала услуги компании по установке системы охранной сигнализации загородного дома. Мастера приехали вовремя , установили все быстро и качественно. Цены достаточно приятные и "не кусаются". Благодарю  за хорошую работу по монтажу охранной сигнализации!

  Татьяна Д.

  FAQ

  Питання та відповіді

  При підключенні квартири на сигналізацію оператори пультової охорони спостерігають за об'єктом. У разі спрацьовування хоча б одного з датчиків, надходить сигнал ТРИВОГА і диспетчер негайно направляє на об'єкт групу швидкого реагування

  Послуги Пультової охорони включають: встановлення обладнання та підключення об'єкта до Пульта централізованого спостереження. Цілодобовий моніторинг за цілісністю об'єкта.  У разі потреби (надходження сигналу тривоги) - прибуття на об'єкт групи швидкого реагування. 

  Вартість послуги "пультова охорона" залежить від багатьох факторів:

  - тип об'єкта (квартира чи підприємство - різниця в об'ємах)
  - тип охоронного обладнання (сигналізації) та кількість додаткових датчиків
  - віддаленість об'єкту від центрального пульта
  - складність і щільність території, що охороняється
  - особисті побажання клієнтів

  Організація пультової охорони на об'єкті залежить від умов оснащення приміщення, побажань і бюджету замовника. Обладнання для пультової охорони - це звичайна охоронна сигналізація, буває як дротова, так і бездротова. Бездротова сигналізація дозволяє не тягнути проводку і не прив'язуватися до розеток, виглядає естетичніше. Дротова сигналізація - дешевше.

  Пультова охорона об'єктів: квартир, будинків, офісів та інш. відрізняється кількістю та комплектацією охоронного обладнання

  - цілодобовий режим роботи: на пульт централізованого спостереження сигнали від датчиків надходять миттєво
  - можливість роботи в автономному режимі. При відключенні електроенергії пультова охорона переходить на роботу від автономного джерела
  - висока ефективність

  Швидкість прибуття залежить від місця розташування об'єкта. Нашими фахівцями підбирається найближча до об'єкта група реагування, в більшості випадків швидкість прибуття - до 10 хв.

  Час зняття з сигналізації - індивідуальний. Наші фахівці рекомендують ставити мінімальний час зняття. Якщо з якоїсь причини ви не встигли вкластися в цей час, потрібно обов'язково передзвонити на один з пультових номерів і повідомити, що це помилковий виклик, прибуття групи реагування не потрібне.

  Наші технічні фахівці виїжджають до Вас, та якщо Ваше обладнання підходить для підключення на наш пульт і правильно встановлено, то ми підключимо Вас безкоштовно.

  Як замовити послугу?

  • залиште заявку на нашому сайті чи зателефонуйте за номером
   +38 (067) 005-11-01
  • ми відповімо на всі Ваші питання і узгодимо зручний для Вас час виїзду фахівця, який укладе договір і спланує проведення монтажних робіт.
  • в узгоджений час монтажна бригада виконає всі необхідні роботи на протязі 2-3 годин.
  • з цього моменту Ваше майно буде перебувати під постійною охороною.

  Хочете професійний захист ? Залиште заявку!

  Залишити заявку

  Відправте заявку,  щоб замовити послугу
  Пультова охорона