067-005-11-01

Установка охоронної сигналізації

Союз-Гарантія > Технічна охорона > Установка охоронної сигналізації

Охоронна компанія “Союз-Гарантія” пропонує  важливу послугу для запобігання крадіжкам та збереженню майна – установку охоронної сигналізації для об’єктів будь-якого типу: квартир, приватних будинків, офісів, дач.

Повний контроль внутрішнього та зовнішнього периметра вашої власності здійснюється за допомогою підключених датчиків. Встановлена охоронна сигналізація дозволить вам контролювати те, що відбувається в будинку (та інших місцях) і не турбуватися за майно. Ваша власність буде в безпеці.

Ми забезпечуємо:

 • моніторинг 24/7
 • монтаж 1 день
 • доступні ціни
 • прибуття: 5-7 хвилин

Послуги встановлення сигналізації

Послуга комплексна, до повного циклу входять:

 • детальне вивчення підконтрольного об’єкта для виявлення вразливих зон, аналіз можливих способів проникнення та злому
 • проектування сигналізації з урахуванням специфіки об’єкта та всіх побажань замовника
 • допрацювання нюансів по встановленню обладнання, які включають варіанти прокладання кабелю, монтування бездротової системи сигналізації та ін.
 • навчання клієнта тонкощам використання системи сигналізації
 • налаштування та підключення сигналізації до пульта охорони

Залишити заявку

Відправте заявку, щоб отримати безкоштовну консультацію

  Чому організацію своєї безпеки варто довірити професіоналам?

  Технічні експерти

  Кваліфікований персонал технічного відділу, який має багаторічну практику успішного застосування експертних знань, підтверджену відгуками вдячних клієнтів, дозволяє стверджувати, що наші фахівці - кращі в даній області.

  Ефективні рішення

  Наші ефективні рішення - застосування комбінованої охоронної сигналізації. Для посилення захисту об'єкта технічні засоби декількох охоронних систем або їх елементів ефективно поєднуються і підсилюють ступінь захисту об'єкта

  Обладнання і бренди

  Застосувуємо обладнання провідних виробників: HIKVISION, Dahua, Ajax, MaxPro, Лунь, JABLOTRON, співпрацюємо з провідними брендами PRAXIS, EVIDENCE, PARTIZAN, Axxon Next, Hunter, Viatec, MBK, Optivision, Gazer, KT & C, Spotter, БАСТІОН

  Ціни на установку сигнализації

  Підведення кабелю та його закріплення, кабель-канал
   45 грн/м/пог
  Пакет “Установка датчика, клавіатури, сирени”
  від 240 грн
  Пакет “Установка, підключення, налаштування централі для сигналізації”
  від 660 грн
  Пакет “Установка блоку живлення відеоспостереження у приміщенні”
  від 450 грн

  Ціни орієнтовні, для кожного замовлення  виконуємо індивідуальний розрахунок

  Відгуки наших клієнтів

  "Пользовалась услугами компании, и осталась полностью довольна: профессионализм сотрудников и внимательное отношение, помощь в подборе оборудования, выполнение обещаний. Все работает, все стало понятно - даже для "чайников") рекомендую! "

  Алла М.

  "Установили всё оборудование за несколько часов, ответили на все интересующие вопросы.
  Сейчас функционирует всё хорошо, остался доволен.
  Спасибо за работу! "

  Oleksa Ivlev

  "Заказала услуги компании по установке системы охранной сигнализации загородного дома. Мастера приехали вовремя , установили все быстро и качественно. Цены достаточно приятные и "не кусаются". Благодарю  за хорошую работу по монтажу охранной сигнализации!

  Татьяна Д.

  FAQ

  Питання та відповіді

  Так, у нашій фірмі є Технічний відділ, професійно підготовлені фахівці виконують не тільки налаштування та підключення нового, а й ремонт охоронного обладнання, що було в експлуатації. Установка та ремонт сигналізації – це складові послуги, частина сервісу.

  Важливо розуміти, що вартість установки сигналізації «під ключ» залежить від ціни обладнання та особливостей вашого об'єкта. Готовий прайс заздалегідь викласти неможливо, для отримання розрахунку зверніться до нашого Тех.центру.

  Зверніться до фахівців-експертів Технічного відділу приватного охоронного підприємства «Союз-Гарантія» та отримайте вичерпну консультацію щодо вибору обладнання відповідно до ваших потреб та специфіки ваших об'єктів. Найзатребуваніші та найефективніші системи охоронної сигналізації регулярно поставляються на склад нашої продукції, тому завжди є вибір. І ви зможете купити потрібне обладнання у нас.

  До того ж, крім охоронної, ви можете замовити встановлення пожежної та протипожежної сигналізації та датчиків задимлення.

  Так, для постійних клієнтів при замовленні послуг на тривалий термін у вартість пакета послуги вже закладено вартість обслуговування. Щоб дізнатися про подробиці, зв'яжіться з менеджером нашої компанії.

  Як замовити послугу?

  • залиште заявку на нашому сайті чи зателефонуйте за номером
   +38 (067) 005-11-01
  • ми відповімо на всі Ваші питання і узгодимо зручний для Вас час виїзду фахівця, який укладе договір і спланує проведення монтажних робіт
  • в узгоджений час монтажна бригада виконає всі необхідні роботи 
  • з цього моменту Ваше майно буде перебувати під постійною охороною

  Бажаєте замовити установку охоронної сигналізації? Залиште заявку!

  Залишити заявку

  Відправте заявку,  щоб замовити послугу