fbpx

Охорона бізнесу та житла

Охоронна компанія “Союз-Гарантія” готова забезпечити надійну пультову охорону вашої житлової власності (квартира, будинок, дача, гараж) або бізнес-об’єктів (магазин, кіоск, офіс, склад, стоянка, АЗС) у Дніпрі.

Цей ефективний спосіб охорони є доступним як власникам житла, так і невеликого бізнесу. Він дозволяє миттєво зафіксувати спробу проникнення на об’єкт, що охороняється, і тут же запобігти їй силами груп швидкого реагування.

 • охорона 24/7
 • прибуття: 5-7 хвилин
 • захист
 • конфіденційність

Підключайтеся до пультової охорони та

отримуйте відеокамеру
У ПОДАРУНОК

Отримати консультацію

Варіанти послуг

Охорона квартири

Охорона технічними засобами  (бездротовою охоронною сигналізацією з підключенням до ПЦС), цілодобовий моніторинг диспетчерами Пульту централізованого спостереження та виїзди групи швидкого реагування по сигналу тривоги.

Охорона приватного будинку

Включає охорону будинку (система відеоспостереження, система охоронної сигналізації, з підключенням до ПЦС, охоронні датчики) та охорону присадибної території (периметральна сигналізація та ін.).

Охорона офісних та складських приміщень

Установка охоронного обладнання та підключенням на ПЦС. Підключення додаткового обладнання (датчики руху/відкриття дверей/розбиття скла). Протипожежна сигналізація, датчики задимлення.

Охорона кафе та ресторанів (HoReCa)

Установка охоронного обладнання, підключення на пульт ПЦС. Прибуття ГБР по сигналу тривоги. Додаткове обладнання (тривожна кнопка, камери відеоспостереження, датчики руху/відкриття дверей/розбиття скла). Протипожежна сигналізація, датчики задимлення.

Охорона МАФів та магазинів

Установка охоронного обладнання та підключення на пульт охорони. Прибуття груп швидкого реагування за сигналом тривоги. Додаткове обладнання (тривожна кнопка, камери відеоспостереження, датчики руху/відкриття дверей/розбиття скла). Протипожежна сигналізація, датчики задимлення.

З чого складається охорона житлових приміщень та бізнесу?

Пультова охорона об’єктів – це система безпеки із застосуванням технічних засобів охоронної сигналізації, цілодобовим контролем диспетчера на Пульті централізованого спостереження та, при надходженні сигналу тривоги, виїздом на ваш об’єкт групи швидкого реагування.

Пультова охорона компанії “Союз-Гарантія” включає
– центр моніторингу порушень
– Пульт Централізованого Спостереження ПЦС
– групи швидкого реагування – ГШР
– технічну службу забезпечення обладнанням – ТСЗ

Як здійснюється охорона об'єктів?

При надходженні сигналу тривоги до пульту централізованого спостереження здійснюється виїзд групи швидкого реагування на об’єкт охорони.
Мета – припинення протиправних дій. Якщо є правопорушення – здійснюються заходи по знешкодженню та затриманню, виклик поліції, фіксація пошкоджень. 
Отримати 1 місяць охорони БЕЗКОШТОВНО

Чому наші клієнти спокійні за свої приміщення?

Швидке реагування

Моментальне реагування на сигнал тривоги та максимально швиде прибуття мобільних груп на об'єкт гарантують збереження вашої власності. Це основні складові успіху у Пультовій охороні.

Гарантія збереження майна

Захист майна гарантує симбіоз "Союз-Гарантія" і страхової компанії: при укладенні договору про взяття об'єкта клієнта під охорону ми пропонуємо одночасно укласти договір про страхування

Консолідація агенцій

Ми долучаємо ресурси партнерів. Парк наших автомобілів: 46 + , з них 6 власних брендованих, партнерські, та ще необмежена кількість таких, які можемо долучити по домовленості. Це одна з наших важливих переваг.

Ціни на послуги «Охорона бізнеса та житла»

Пакет "Охорона квартири"
Абонплата
від 350 грн/міс.
Пакет "Охорона будинку"
Абонплата
від 400 грн/міс.
Пакет "Охорона офісу"
Абонплата
від 450 грн/міс.

Ціни орієнтовні, розрахунок індивідуальний для кожного замовлення

БЕЗКОШТОВНИЙ прорахунок
охоронної системи

Що входить до послуги

Що входить до послуги “Пультова охорона”: цілодобовий моніторинг сигналів тривоги з об’єктів захисту, в разі потреби – прибуття групи швидкого реагування за лічені хвилини. Забезпечення комплексного захисту від проникнення. Монтаж основного охоронного обладнання, при потребі – додаткового. Можливість SMS-повідомлення власникам квартири у разі спрацювання датчика. Гарантійне та постгарантійне обслуговування обладнання. Конфіденційність отриманої інформації
 • 24/7 зв’язок
 • реагування
 • захист
 • конфіденційність

Міняй старе обладнання на

нове обладнання
ЗІ ЗНИЖКОЮ

Факти

Декілька фактів про нас

0 +

років досвіду

0 +

захищених об'єктів

0 K

користувачів послуг

0 +

власних охоронців

0 години

цілодобове спостереження

0

власний Пульт ЦС

0 +

парк автотранспорту

0 +

службових собак

Відгуки наших клієнтів

Александра Бурлакова
Александра Бурлакова
2021-09-27
Охранная компания на голову выше конкурентов, всегда быстро реагируют и предоставляют качественные услуги!
Сергей Ильченко
Сергей Ильченко
2021-08-10
Профессионалы своего дела. Выполнили работу в срок. Рекомендую
Top Digger
Top Digger
2021-06-23
Для охраны складских помещений искали подрядчика по комплексной охране. Выбирали долго, т.к. проект сложный. Эту компанию нашли не сразу. Но в итоге остановились на ней. Технические специалисты на наш взгляд - лучшие в городе Проект выполнен на высочайшем уровне. По ценам согласовано. Начата реализация. Все четко и профессионально . Рекомендуем
Polix Group
Polix Group
2021-06-23
Заказывали установку видеонаблюдения на произв.обьекте. все что заказали - получили в полном объеме и в оговоренные сроки. Консультации на уровне. Руководство довольно.
Anastasiya Minay
Anastasiya Minay
2021-06-22
Пользуюсь этим услугами этой компании 2 года,всем довольна,группа по вызову приезжает быстро,были случаи ложных вызовов ,сотрудники приехали очень быстро,успокоили,вопрос разрешился лояльно.Могу спокойно рекомендовать это агентство всем остальным заинтересованным .Сигнализация надежная
Oleksa Ivlev
Oleksa Ivlev
2021-06-22
Установили всё оборудование за несколько часов, ответили на все интересующие вопросы. Сейчас функционирует всё хорошо, остался доволен. Спасибо за работу!
Oksana Artiushenko
Oksana Artiushenko
2021-06-17
Мне специалисты компании ставили видео домофон в квартиру. Делали и подбор оборудования и установку. Я работой довольна. Все сделали аккуратно. По цене плюс-минус то, что мне называли когда я предварительно интересовалась этим вопросом.
Victoria N
Victoria N
2021-06-15
Имея за плечами горький опыт сотрудничества с охранными компаниями, смело могу сказать, что «Союз-Гарантия» превзошла все ожидания! Последние 2 года наше предприятие сотрудничает с «Союз-Гарантией» - ребята своё дело знают на все 100%. Охранники всегда опрятно одеты, в форменной одежде, пунктуальны и вежливы, на рабочем месте не выпивают. Начальство охраны интересуется их работой, без внимания не оставляют. Заметно, что к подбору персонала руководство компании подходит очень ответственно. Всем коллективом очень довольны и спокойны за сохранность нашего имущества. Рекомендую! 👍🏼
Татьяна Денисова
Татьяна Денисова
2021-06-10
Заказала услуги компании по установке системы охранной сигнализации загородного дома .Мастера приехали вовремя , установили все быстро и качественно. Цены достаточно приятные и не кусаются. Нисколько не пожалела ,что воспользовалась их услугами. Благодарю сотрудников компании за хорошую работу по монтажу охранной сигнализации !!!

FAQ

Питання та відповіді

Ефективний спосіб захисту малого та середнього бізнесу - це застосування комплексу захисних заходів, до якого входить грамотний підбір засобів та систем охорони для бізнесу: охоронної сигналізації (дротової або бездротової), датчиків - відкриття дверей, руху, розбивання вікон, датчиків на протікання диму, води, чадного газу. Важливо зважити на необхідність підключення тривожної кнопки, особливо для таких об'єктів як ювелірний магазин.

Важливі етапи безпеки: встановлення домофону, при необхідності - підключення відеоспостереження. І найголовніше – підключення охоронних систем бізнесу до пульта централізованого спостереження, для забезпечення цілодобового моніторингу та захисту групами швидкого реагування.

У більшості випадків для організації безпеки середнього та малого бізнесу потрібна установка системи охоронної сигналізації у кожному з приміщень.  Також, за потребою та запитами – додаткового обладнання, залежно від завдань кожного конкретного об'єкта та особливостей бізнесу. Вибір типу системи, бренду виробника обладнання та інших деталей - справа фахівців технічного відділу. Звернувшись до них, ви отримаєте вичерпні консультації, а за подальшої співпраці - і проект найефективнішої саме для вашого бізнесу охоронної системи.

Організація системи охорони житла – для квартири, чи приватного будинку, чи для бізнесу (наприклад, офісу, магазину чи невеликого кіоску) – принципово не відрізняється. Ціни надання послуг пультової охорони у Дніпрі та вартість обладнання як по регіону, так і по всій Україні приблизно однакові. Основна відмінність, що впливає на формування ціни - це кількість приміщень та охоронного обладнання. Крім того - є відмінності залежно від виду послуги, що надається - це фізична охорона (охоронці, що чергують на об'єкті) або пультова.

Для того, щоб дізнатися - скільки коштуватиме охорона вашого житлового або бізнес-об'єкта - зверніться до менеджера нашої служби турботи про клієнтів - телефоном або у чат на сайті.

Ви хочете підключити пультову охорону до своєї квартири. На що слід звернути увагу під час вибору?

 • В першу чергу, важливо, щоб моніторинг безпеки вашого житла вівся цілодобово і безперебійно, і у вас був постійний зв'язок з диспетчером ПЦН (у нас є власний ПЦН, що стабільно працює, з цілодобовим чергуванням досвідчених диспетчерів)
 • Наступний важливий фактор - швидкість прибуття групи швидкого реагування - вона повинна бути межах 8-10 хвилин (швидкість приїзду наших ГБР входить у ці параметри завдяки тому, що ми залучаємо своє або найближче партнерське авто)
 • Охоронне обладнання, яке встановлюється у вас у квартирі – його характеристики та комплектація (завдяки професійному досвіду фахівців техвідділу та налагодженим зв'язкам з виробниками у нас є вибір будь-якого обладнання, яке постачається у найкоротші терміни).

Почати співпрацю з нами - легко! 

Залиште заявку на нашому сайті, чи зателефонуйте за номером
+38 (067) 005-11-01

Ми відповімо на всі Ваші питання і погодимо зручний час для зустрічі та підключення.

Фахівець проведе розрахунки, укладе договір, спланує та організує проведення монтажних (або інших) робіт.

В узгоджений час монтажна бригада виконає всі необхідні роботи протягом 2-3 годин.

Замовити консультацію фахівця