fbpx

Охорона торгових центрів і супермаркетів

Союз-Гарантія > Блог > Статті > Охорона торгових центрів і супермаркетів
ohrana-supermarketa

Охорона супермаркету – це та служба, без якої неможливо уявити нормальну роботу великої торговельної точки. Здійснення безпеки і контроль за злодюжками здійснюють різні люди, іноді навіть різні структури служби охорони,

оскільки фахівці, щоб ефективно справлятися зі своєю роботою, повинні бути сконцентровані на ній.

Безпека

Гарантія забезпеки відвідувачів – першочергове завдання служби охорони всіх торгових центрів. Безумовно, кращий показник роботи охорони торгового центру – це попередження протиправних дій.

Друга частина функцій охорони ТРЦ полягає в наступному: в разі виявлення загрози знешкодити її та не допустити, щоб постраждали люди. Репутація торгового центру залежить в тому числі й від того, наскільки професійно і злагоджено діє служба охорони.

.

Боротьба з крадіжками

Що ж стосується профілактики і запобігання злодійства, це завдання також лежить на плечах охорони. Помічено, що тільки 10% людей ні за яких обставин не вчинять злочину, інші 10% здійснять його, незважаючи на загрозу покарання, ну а більшість (80%) вчинять злочин, якщо для цього будуть сприятливі умови. Саме для того, щоб запобігти крадіжкам, супермаркету слід постійно демонструвати силу та міць своєї служби безпеки.

Охорона магазинів в Дніпрі

Охорона повинна розроблятися відповідно до об’єктивних потреб конкретного магазину. Залежно від розміру приміщення, форми обслуговування та інших факторів, фахівці підбирають оптимальні засоби охорони. Мінімальний набір, необхідний кожному магазину, складається з охоронної та пожежної сигналізації. Вони спрацюють, якщо небезпека виникла в той час, коли в магазині нікого немає. Також рекомендується встановлювати тривожні кнопки, якими продавці можуть скористатися в разі небезпечної ситуації протягом робочого дня. Великі магазини варто обладнати також системою відеоспостереження.

 • розробка і організація системи безпеки
 • досвідчені співробітники
 • регулярні тренування на власній базі для охоронців компанії
 • швидке та професійне реагування на тривогу
“Союз-Гарантія” на варті торгівлі

Як працює охоронна сигналізація в магазині

У магазині встановлюються різні датчики (руху, відкривання дверей, розбиття вікон і т.д.). Якщо хтось зазіхає на магазин, датчики спрацьовують і подають сигнал на центральний пульт охорони. Усередині гуде сирена, блимає стробоскоп, а через 5 – 10 хвилин на місце прибуває оперативна група з озброєних бійців, які пройшли спеціальну підготовку.

Чому саме “Союз-Гарантія”?

 • миттєве реагування
 • підготовлені люди і фахівці з 10-річним стажем
 • матеріальна відповідальність перед клієнтом, закріплена договором
 • охорона магазина силами “Союз-Гарантия”
 • консультації фахівців з питань охоронного обладнання для магазинів
 • створення оптимального проекту і монтаж охоронної сигналізації для магазину
 • безкоштовне підключення, якщо датчики вже встановлені –
 • інформаційна підтримка (передача інформації клієнту про спробі злому, цілодобова телефонна служба підтримки)