fbpx

Переваги пультової охорони

Союз-Гарантія > Блог > Статті > Переваги пультової охорони

Пультова охорона на сьогодні є найдешевшим способом вирішення проблем, пов’язаних з охороною майна і особистої безпеки. Адже, незважаючи на прогрес в охоронній сфері, квартирні крадіжки, як і раніше, залишаються серйозною проблемою. Як же допомагає ця послуга у підсиленні безпеки?

Пультова охорона застосовується у таких випадках:

  • охорона об’єктів приватної та державної власності
  • охорона квартир, охорона будинків,
  • охорона офісів, охорона складів, охорона приміщень, охорона заводів,
  • охорона шкіл та дитячих садків з використанням технічних засобів охоронної сигналізації та виїздом мобільних груп швидкого реагування
  • охорона по тривожній кнопці і тривожному дзвінку

Компанія “Союз-Гарантія” пропонує послуги пультової охорони об’єктів в Дніпрі і області. Ми – один з найбільших операторів пультової охорони квартир і приватних будинків в місті Дніпро і Дніпропетровській області. Наші фахівці мають великий досвід в даній сфері. Для гарантування Вашої безпеки ми використовуємо тільки перевірені технічні пристрої, які добре себе зарекомендували.

Прийом усіх сигналів охоронної сигналізації відбувається через головний диспетчерський пункт, яким керує висококваліфікований оператор

Група швидкого реагування – це екіпірований наряд охорони, призначений для екстреного реагування на надзвичайні ситуації та сигнали тривоги. Мобільні служби швидкого реагування завжди перебувають напоготові в цілодобовому режимі, можуть оперативно виїхати при першому сигналу тревоги. А при відсутності тривог знаходяться в режимі очікування. Це забезпечує прибуття на Ваш об’єкт мобільних груп охорони максимально швидко, а також надає одночасно додаткову підтримку декількома партнерськими групами в разі потреби.

Надійність функціонування системи забезпечується застосуванням професійного обладнання, як для обладнання об’єкта, так і в самому моніторинговому центрі.

Ми використовуємо тільки якісне обладнання, можливо установити як дротові, так і бездротові системи безпеки. Все обладнання, що встановлюється нашими фахівцями, виконано в сучасному стилі і не псує інтер’єр.

Володимир Костюк, керівник Техвідділу

Додаткові канали для передачі сигналу, які використовує система моніторингу, дозволяють забезпечити надійну безпеку об’єкта

Приємно буде дізнатися і те, що наша пультова охорона – ще й вельми вигідна. Ми ретельно стежимо за ситуацією на ринку охоронних послуг і готові коригувати нашу цінову політику в інтересах клієнтів. При необхідності ми готові індивідуально розробити спеціальні проекти для будь-яких об’єктів стандартного і нестандартного типу. При цьому використання дистанційній сигналки може бути тільки одним з компонентів системи захисту рухомого та нерухомого майна.

В обов’язки наших співробітників входить не тільки оперативне реагування на надходження сигналу, але і постійний контакт з усіма службами, які можуть бути так чи інакше задіяні в разі непередбаченої ситуації.