067-005-11-01

Тривожна сигналізація

Охоронна компанія “Союз-Гарантія” пропонує послугу Тривожна сигналізація – широко відомий у світовій практиці спосіб захисту в гострих позаштатних ситуаціях, коли неможливо скористатися звичайними засобами зв’язку (відкрито зателефонувати та повідомити про напад) через те, що людина знаходиться в колы зору зловмисників, які можуть загрожувати їй зброєю чи фізичною розправою.
 
В таких випадках дуже ефективно працює встановлена зазделегідь тривожна сигналізація, яку також називають «тривожна кнопка».
 • охорона 24/7
 • прибуття: 5-7 хвилин
 • захист
 • конфіденційність

Що таке послуга тривожна кнопка?

Це елемент охорони для екстреного виклику охорони, який застосовується як для персонального використання (у квартирах, будинках), так і в бізнесі (в офісах, банках, магазинах та інш.).

Тривожна кнопка не вимагає від користувача бути весь час на місці, дальність її дії – до 500 метрів між брелоком та панеллю.

Тривожні кнопки можуть бути як стаціонарні, так і переносні (мобільні) тривожні кнопки-брелоки.

За безпеку потрібно платити, а за її відсутність розплачуватися
 

У. Черчілль

Для чого потрібна кнопка тривожної сигналізації?

Встановлення тривожної сигналізації допоможе вам убезпечити будь-яке приміщення від зловмисників та вчасно проінформує вас про спроби проникнення на об’єкт.

Після надходження сигналу тривоги на пульт централізованого спостереження оператор направляє на об’єкт найближчу до нього групу мобільного реагування, яка нейтралізує зловмисників.

Правильна організація тривожної сигналізації включає:
– встановлення обладнання
– постійний моніторинг об’єкта пультом охорони
– гарантію швидкого приїзду групи швидкого реагування

Залишити заявку

Відправте заявку, щоб отримати безкоштовну консультацію

  Чому з нами вам буде абсолютно спокійно

  Швидке реагування

  Моментальне реагування на сигнал тривоги та максимально швиде прибуття мобільних груп на об'єкт гарантують збереження вашої власності. Це основні складові успіху у Пультовій охороні.

  Гарантія збереження майна

  Захист майна гарантує симбіоз "Союз-Гарантія" і страхової компанії: при укладенні договору про взяття об'єкта клієнта під охорону ми пропонуємо одночасно укласти договір про страхування

  Консолідація агенцій

  Ми долучаємо ресурси партнерів. Парк наших автомобілів: 46 + , з них 6 власних брендованих, партнерські, та ще необмежена кількість таких, які можемо долучити по домовленості. Це одна з наших важливих переваг.

  Вартість послуги "Тривожна кнопка" та її варіанти

  Пакет “Тривожна кнопка в офіс”
  від __ грн
  Пакет “Мобільна тривожна кнопка”
  від __ грн
  Пакет “Персональна тривожна кнопка”
  від __ грн
  Пакет “__”
  від __грн

  Цены ориентировочные, для каждого заказа расчет индивидуален

  Відгуки наших клієнтів

  "Пользовалась услугами компании, и осталась полностью довольна: профессионализм сотрудников и внимательное отношение, помощь в подборе оборудования, выполнение обещаний. Все работает, все стало понятно - даже для "чайников") рекомендую! "

  Алла М.

  "Установили всё оборудование за несколько часов, ответили на все интересующие вопросы.
  Сейчас функционирует всё хорошо, остался доволен.
  Спасибо за работу! "

  Oleksa Ivlev

  "Заказала услуги компании по установке системы охранной сигнализации загородного дома. Мастера приехали вовремя , установили все быстро и качественно. Цены достаточно приятные и "не кусаются". Благодарю  за хорошую работу по монтажу охранной сигнализации!

  Татьяна Д.

  FAQ

  Питання та відповіді

  У разі нападу, наприклад, збройного пограбування, це дозволяє зробити екстрений виклик та надіслати секретний сигнал тривоги – непомітно, не привертаючи увагу зловмисників і тим самим максимально убезпечити життя та здоров'я співробітників, а також зберегти вашу власність.

  Натискання на тривожну кнопку при виникненні в офісі нештатної ситуації дозволяє миттєво передати сигнал тривоги на пульт охорони, і диспетчер ПЦС відправить на вашу адресу групу швидкого реагування для усунення загрози.

  Така ефективна охоронна послуга потрібна не лише в умовах загрози для безпеки у напруженому людному місці.

  Ми всі дорожимо спокоєм та здоров'ям наших близьких (а тим більше і життям). І часто буває тривожно за них, особливо коли ми знаходимось на відстані. Тому  простий пристрій, що дозволяє одним натисканням повідомити про небезпеку та викликати захист для її запобіганню та усуненню, стає все більш популярним.

   

  Це унікальна послуга у сфері особистої охорони та безпеки, яка не потребує встановлення обладнання та складного монтажу.  Мобільна тривожна кнопка - переносна, у вигляді брелока. Дальність дії між брелоком та панеллю тривожної сигналізації – до 500м.

  Для того, щоб дізнатися, скільки коштує підключення, вартість місячної абонплати та обслуговування кнопки тривожної сигналізації - зверніться до менеджера нашої компанії.

  Як отримати послугу?

  • залиште заявку на нашому сайті чи зателефонуйте за номером
   +38 (067) 005-11-01
  • ми відповімо на всі Ваші питання та узгодимо час зустрічі
  • під час зустрічі на вашій території з’ясуємо та узгодимо всі деталі,
   і Ви отримаєте тривожну сигналізацію/кнопку

  Хочете підключити тривожну сигналізацію? Залиште заявку!

  Залиште заявку

  Відправте заявку,  щоб замовити послугу
  Тривожна сигналізація